„Wróbelki” i „Sówki” z wiosenną wizytą

11 kwietnia 2019 r. do Oddziału dla Dzieci naszej biblioteki wybrały się „ Wróbelki” i „Sówki” z Niepublicznego Przedszkola „Bąbel”, dla wielu z nich była to pierwsza wizyta. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, dowiedziały się od pani bibliotekarki, jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać, jak chronić książki przed zniszczeniem oraz jak można samodzielnie naprawić zniszczone egzemplarze. Spotkanie w bibliotece przybliżyło przedszkolakom literaturę dziecięcą oraz jej autorów. Na zakończenie pobytu w bibliotece dzieci wręczyły podziękowanie . Żegnając się dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki.

002 003 004 005