Spotkanie z Agatą Kołakowską

14 marca 2019 r. w Kaplicy św. Ducha, Dziale Tradycji Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej miało miejsce spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską – wrocławianką z urodzenia i zamiłowania.

002

011

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów współpracowała z Polskim Radiem Wrocław. Od kiedy tylko pamięta, nosiła się z myślą napisania książki dla kobiet, która doda im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Lubi koty (szczególnie swojego), piątkowe wieczory i czerwone wytrawne wino. Autorka powieści obyczajowych, m.in. „Patrycja”, „Przyjaciółki”, „Siódmy rok”, „Niechciana prawda”, „Płótno”, „Wszystko co minęło”, „Zaciszny Zakątek”, „Pokrewne dusze”, „Igraszki z losem”, „Kolejny rozdział”, „Niewypowiedziane słowa”, „Pięć minut Raisy”, „We dnie w nocy”, „Wyrok na miłość’, powieść okraszona płytą z musicalowymi utworami skomponowanymi z myślą o książce: Wyrok na miłość” Agaty Kołakowskiej i nagrana w studio 701 u Leszka Możdżera we Wrocławiu. Utwory „Wilda wody” i „Wyrok na miłość” śpiewa aktorka Teatru Muzycznego Capitol: Ewa Szlempo.
Cieszy obecność młodzieży z Zespołu Szkół nr 1, która nie tylko słuchała, ale dała się wciągnąć w rozmowę z autorką i czynnie brała udział w spotkaniu.

009 010 008 007 006 005 004 003 001

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.