Spotkanie autorskie online z Katarzyną Kobylarczyk

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza bibliotekarzy i wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie autorskie online z reporterką Katarzyną Kobylarczyk, które poprowadzi Aldona Łaniewska-Wołłk, dzienikarka Programu 2 Polskiego Radia.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 11 maja br, o godz. 19:30 na platformie Clickmeeting SBP
Katarzyna Kobylarczyk (ur. 1980) – reporterka, autorka książek „Strup. Hiszpania rozdrapuje rany” (nominowanej do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego), „Pył z landrynek. Hiszpańskie fiesty” i „Baśnie z bloku cudów. Reportaże nowohuckie”. Dla Małopolskiego Instytutu Kultury napisała pięć zbiorów reportaży historycznych. Publikowała w m.in. „Dzienniku Polskim”, „Gazecie Wyborczej” i „Tygodniku Powszechnym”. Z urodzenia i zamiłowania nowohucianka.
Link do spotkania: https://tiny.pl/7g4x6
UWAGA! Do wirtualnego pokoju zmieści się 100 osób. Spotkanie będzie nagrywane i po zakończeniu wydarzenia zapis zostanie udostępniony wszystkim chętnym.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu SBP: Autor wieczorową porą

spotkanie autorskie 2