Kolejna odsłona kampanii MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

PO RAZ KOLEJNY PYRZYCKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA BIERZE UDZIAŁ W KAMPANII  SPOŁECZNEJ

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK!

Gorąco zachęcamy rodziców przedszkolaków z roczników 2015 – 2018 do odwiedzenia, wraz z dziećmi, do Oddziału dla Dzieci naszej biblioteki, gdzie na uczestników projektu czekają wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze! W każdej wyprawce uczestnicy projektu znajdą: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice. „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” to broszura informacyjna, przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa – BIBLIOTEKĘ i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Więcej informacji o Projekcie można znaleźć tutaj: http://wielki-czlowiek.pl/kategoria/aktualnosci/

Czytanie to same korzyści, to wielka przygoda dla czytelników i cudowny lek na nudę.

Warto więc korzystać z tego, co oferuje Biblioteka!

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej ul. Plac Wolności 3.

Projekt dla Przedzkolaków z czników 2015 - 2018 wow!