Festiwal Żniw w Kaplicy św. Ducha

Przez trzy dni, od 4 do 6 października w Kaplicy św. Ducha, czyli Dziale Tradycji Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej maiły miejsce wydarzenia związane z Festiwalem Żniw.

007

W piątek, 4 października miał miejsce panel dyskusyjny „Na podróżniczym szlaku” z pyrzyckimi podróżnikami Anną Gliszczyńską i Romanem Hołownią. Oboje podróżnicy podzielili się swoimi przeżyciami i zachęcali do spełniania swoich pasji i zainteresowań.

Sobota, 4 października to „Autumn Sounds” pod takim tytułem w sobotni wieczór odbył się akustyczny koncert młodych muzyków. Niesamowita atmosfera miejsca oraz kameralny nastrój, a przede wszystkim ogromna energia młodych wykonawców ożywiły kaplicę do tego stopnia, że przybyli pytali kiedy następne wydarzenie. Cały koncert przygotowali młodzi związani z Pyrzycami artyści – zespół „Old Timers” w składzie: Joanna Maduzia, Martyna Prajzendanc, Hanna Rojek, Wiktor Jaszcz, Michał Szydło i Wiktor Zarębski oraz wokalistki: Aleksandra Mierzwiak, Sandra Niekorek i Oliwia Soroka.

„Otwarci na przybyszów” – panel dyskusyjny na temat rozwoju turystyki w powiecie pyrzyckim również odbył się w sobotę, w Kaplicy św. Ducha.

Niedziela, 6 października to „Bądź egoistą! Czyli 7 rzeczy o tym, jak nie zawalić swojego życia” – spotkanie autorskie z Klaudią Pajor, blogerką i absolwentką psychologii, której spostrzeżenia przydadzą się w życiu każdego człowieka.

Więcej o Festiwalu Żniw na stronie: http://expresslokalny.pl/

001 002 003 004 005 006 008 009

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.