Bezpłatna nauka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat

banner_rodzice-01113-720x400Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń
z angielskiego czekają na dzieci. Na początku stycznia 2016 roku w naszej bibliotece rusza bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl. Kurs angielskiego dla dzieci dostępny jest również w naszej filii bibliotecznej w Brzesku.
Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.
Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Pyrzycka Biblioteka Publiczna w Pyrzycach dołączyła do piątej edycji tego przedsięwzięcia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.