Dzienne archiwum: Marzec 6, 2024

KALENDARZ SPOTKAŃ „PRZESTRZEŃ MŁODEGO CZYTELNIKA”

Kalendarz spotkań w Pyrzycka Biblioteka Publiczna w ramach projektu SPOŁECZNIK na lata 2022-2024 pt.”PRZESTRZEŃ MŁODEGO CZYTELNIKA”. #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik,#KARR Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania KALENDARZ SPOTKAŃ „PRZESTRZEŃ MŁODEGO CZYTELNIKA” została wyłączona

KALENDARZ EKOSPOTKAŃ W BIBLIOTECE

Kalendarz spotkań w Pyrzycka Biblioteka Publiczna w ramach projektu SPOŁECZNIK na lata 2022-2024 pt.” EkoSpotkania edukacyjne w bibliotece.” #PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik,#KARR Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania KALENDARZ EKOSPOTKAŃ W BIBLIOTECE została wyłączona