Dzienne archiwum: Luty 14, 2017

Randka z książką czyli Walentynki w Bibliotece

„Franklin i Walentynki” to bajka, którą rozpoczęliśmy zajęcia we wtorek – czytały ją dzieci. Dzieci zrobiły również serduszka z serwetek oraz strzały „Amora”, a dla najbliższych bajecznie kolorowe kartki walentynkowe.

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania Randka z książką czyli Walentynki w Bibliotece została wyłączona

Bezpieczne ferie

Ferie w Bibliotece rozpoczęliśmy od poznania zasad bezpiecznego zachowania się zimą w mieście – dzieci same określały poprawność zachowania przy pomocy „lizaków” (wykonanych samodzielnie!).

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania Bezpieczne ferie została wyłączona

Spotkanie z Dorotą Kościukiewicz – Markowską

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania Spotkanie z Dorotą Kościukiewicz – Markowską została wyłączona