19 listopada odbyło się ostatnie spotkanie z uczestnikami Escape Roomu „Ukryte Skarby w Pyrzycach”. Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Pyrzycach.
Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie wydarzeniem. Było nam niezwykle miło gościć uczniów wraz z nauczycielami. Cieszymy się, że mogliście wziąć udział w tej przygodzie i mamy nadzieję, że pomogła Wam lepiej poznać historię Pyrzyc.
To był naprawdę wyjątkowy czas — z radością obserwowaliśmy, jak uczniowie z zaangażowaniem rozwiązują zagadki.
A teraz… mamy dla Was niespodziankę!
To jeszcze nie koniec!
W przyszłym roku planujemy kolejną edycję Escape Roomu!
Obserwujcie naszą stronę internetową oraz Facebooka, aby nie przegapić informacji o nowej odsłonie projektu.
Dziękujemy wszystkim za udział i entuzjazm!
Choć projekt dofinansowany przez Ministerstwo dobiega końca, nasze działania się nie kończą.
Czekajcie na szczegóły!
Projekt dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.
Informujemy, że używamy Cookies (ciasteczek) Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji